Düşlediğiniz Yaşam...

“Nif Court ÇEŞME Villaları”; düşlediğiniz yaşama yuva oluyor...

Geniş bahçeli, bağımsız özel havuzlu “Nif Court ÇEŞME Villaları” ihtiyaçlarınıza uygun 4+2,5+2,7+2 müstakil yaşam alanlarıyla sizi, aradığınız ve belki de hayallerinizden bile öte muhteşem bir yaşamla buluşturuyor.

Villalarımız; 4 Mevsim konaklamaya uygun, şehir merkezine ve koylara yakın, konumuyla deniz manzaralı olmasının yanı sıra yazları serin geçen, bu hayatta “Yaşadım” diyebilmeniz için, yaşama olan tutkunuzun bir yansıması olabilmesi için tasarlandı.

Yaşadım diyebilmeniz için.

Açık havada yaşam alanı kurmanızı sağlayan büyük bahçelerin yanı sıra geniş ve büyük teraslarınız eşsiz dost yemeklerine eşlik ederken bu anların tadına doyum olmayacak.

“Nif Court Çeşme Villaları” çevre ve doğanın tüm güzelliklerini barındıracak, verandalarıyla gün batımına eşlik edecek, geniş yollarıyla, araç trafiğine maruz kalmayacaksınız.

Size özel açık otoparkta aracınız 24 saat güvende olacak.

Özgün Mimari

“Nif Court” yaşam alanlarınız ile dinlenme alanlarınızı ayıracak bir mimari ile evdeki herkesin aynı anda farklı keyifler yaşayabilecekleri dingin bir ortam sağlayacak şekilde tasarlandı. Geniş salonlardaki ferahlık, günlük yaşantınızın en güzel birlikteliğine imkan sunacak. Her odada zemine kadar uzanan pencerelerden içeri giren bahçe manzarası en güzel anlarınıza şahitlik edecek.

Özel Banyolu Yatak Odaları

Yere kadar uzanan cam pencerelerden bahçenizin muhteşem manzarasını izlerken, içeri giren ışıkla güne zinde başlayacaksınız. Size özel banyosu ile konforun keyfine varacaksınız.

Sade ve Şık...

İç dizaynında maksimum alan kullanımı, pratiklik ve işlevsellik ön planda tutulan sade ve modern bir tarzın eseri.

Şeflere layık bir mutfak...

Tüm ailenin hep birlikte yemek yiyebileceği, hem salona hem de bahçeye açılan kapılarıyla “Nif Court” mutfaklarında yemek yapmak bir iş olmaktan çıkıp, sizi muhteşem bir şefe dönüştürecek...

Akıllı Villa ile Huzurlu Yaşa...

“Nif Court”’da tek bir dokunuşla hayatınızı konforlu, güvenli ve tasarruflu bir hale getirin. “Akıllı Villa Sistemi” sayesinde ışıklarınızı, perdelerinizi, panjurlarınızı, televizyonunuzu, evinizin sıcaklığını, suyunuzu, elektriğinizi, gazınızı, kapılarınızı ve güvenlik sisteminizi istediğiniz gibi kontrol edin.

İster iş seyahatinde ister tatilde ister alışveriş yapıyor olun, evinizi cep telefonu ile uzaktan kontrol edip, evinizin güvenliğini dünyanın her yerinden sağlayabileceğiniz Nif Court’da, huzurlu bir yaşam için her şey düşünüldü.

Proje Görselleri

Kat Planları

Konum